DEKORATİF PUFLAR

01 – 10 mayıs 2021 kAMpanyası

Kampanyamız sona ermiştir.
İlginize teşekkürler..

Kampanya başladı!

Kampanya başlamasına son 

00
gün
00
saat
00
dakika
00
saniye
mobilyacini_kampanya_oslo_puflar_eylulmobilyacini_kampanya_oslo_puflar_eylul
Haftanın Kampanyası
PUF' larda Başlıyor!
Kampanya Başlangıç Tarihi: 01 Mayıs 2021
mobilya_cini_kampanya_efes_kayin_fume_kesitmobilya_cini_kampanya_efes_kayin_fume_kesit
Tüm Puf Modellerinde
%20'ye varan İndirimler
Kampanya Bitiş Tarihi: 10 Mayıs 2021
mobilyacini_kampanya_puflar_2_eylulmobilyacini_kampanya_puflar_2_eylul
Kampanyaları
Takip Edin!
Ucuza Alın, Mutlu Kullanın!

Fabrikadan mobilya fırsatları

Sınırlı sayıda, sınırlı süreler için KAMPANYALAR hazırlıyoruz. Tamamı özel tasarım. Tamamı kendi üretimimiz. Fabrikadan evinize, kargo ödemeden! İyi malzeme, kaliteli üretim, olması gereken hizmet, olması gereken fiyatla! Fırsatları kaçırmayın,KAMPANYALARI takip edin !

Ahşap Ayaklar

Pufların ayaklarında mobilya üretimi için ideal olan, bilgisayar kontrollü fırınlarda nem değeri 8 dereceye düşene kadar kurutulmuş masif kayın keresteler kullanılır. 4 adet formlu ahşap ayak sayesinde, yere oldukça sağlam basar ve oturum sırasında sallanma, dengesizlik, düşüverecek hissi asla yaratmaz. Kuru kereste ve sağlamlığı arttırıcı gizli somunlu bağlama aksesuarı sayesinde uzun yıllar sallanma, kırılma, açılma yapmadan formunu korur. Ayaklar makyaj masası pufu, antre pufu ya da yuvarlak dekoratif puf kullanımları için tercih edeceğiniz renklerde boyanabilir. Tüm renkler için son katta akrilik esaslı sararmaya ve çizilmeye dirençli natürel vernik uygulanır.

mobilya_cini_asos_kayin_ayakli-puf_ayak
mobilyacini_kampanya_oslo_puflar_eylul_mobil

Konforlu Oturum

Pufların oturum zemininde ince bir ahşap taban ve 4 cm kalınlığında, 32 densite soft sünger kullanılır. Ahşap taban ve çökme direnci yüksek sünger sayesinde oturum yüzeyi uzun yıllar çökmez, delinmez, yırtılmaz. Hafifliği, kolay taşınabilir yapısı ve her ortama uyumlu tasarımıyla makyaj masası pufu, yuvarlak dekoratif puf ya da antre pufu olarak çeşitli alanlarda fonksiyonel çözümler üretir.

Renkler & Dokular

Bir yaşam alanına girdiğimizde, bu mekânla ilgili ilk enerjiyi giriş alanındaki küçük detaylar oluşturur. Aslen bu alan bir karşılama alanıdır ve evin diğer kısımlarıyla ilgili küçük tüyolar taşır. Yani, ev enerjimizin bir yansıması, giriş konuşmasıdır. Kendimiz ve gelenlerimiz için bu alanın dekoru büyük ehemmiyet taşır. Vintage dolaplar, tasarım portmantolar, ahşap banklar veya renk vurgulu küçük puflar… Evinizi bir bütün olarak düşünün ve bu ana enerjiye sıcak, davetkâr ve zevkli bir giriş yapın.
yuvarlak puf silindir puf kare puf antre pufu ayak uzatma pufu

Kampanya Ürünleri