tüm LOFT koleksiyon ürünleri

01-14 mart 2021 kampanyası

Kampanyamız sona ermiştir.
İlginize teşekkürler..

Kampanya başladı!

00
gün
00
saat
00
dakika
00
saniye
Kampanyamız sona ermiştir.
İlginize teşekkürler.
mobilya_cini_metal_tv_sehpasi_150_metal_tv_unitesi_ahsap_tv_sehpa_modelleri 1mobilya_cini_metal_tv_sehpasi_150_metal_tv_unitesi_ahsap_tv_sehpa_modelleri 1
Büyük Kasım İndirimleri
Tüm LOFT Koleksiyonlarda
%30'a varan İndirimler !
Kampanya Başlangıç Tarihi 11.11.2021
mobilya_cini_iskandinav_koltuk_takimi_kucuk_balkon_takimi_balkon_koltugu_ahsap_kollu_koltuk 4mobilya_cini_iskandinav_koltuk_takimi_kucuk_balkon_takimi_balkon_koltugu_ahsap_kollu_koltuk 4
Efsane İndirimler
İskandinav Koltuklarda
Başlıyor!
Ucuza Alın, Mutlu Kullanın !
mobilyacini_kampanya_puflar_2_eylulmobilyacini_kampanya_puflar_2_eylul
Tüm Puf Modellerinde
%30'a varan İndirimler
Rahat AL, Mutlu Kullan !
mobilya_cini_lotus_yemek_odasi_bannermobilya_cini_lotus_yemek_odasi_banner
Büyük Kasım İndirimleri
Yemek Odası Takımlarında
%30'a varan İndirimler !
Kampanya Son Gün: 30.11.2021

Fabrikadan mobilya fırsatı

Sınırlı sayıda, sınırlı süreler için KAMPANYALAR hazırlıyoruz. Tamamı özel tasarım. Tamamı kendi üretimimiz. Fabrikadan evinize, kargo ödemeden! İyi malzeme, kaliteli üretim, olması gereken hizmet, olması gereken fiyatla! Fırsatları kaçırmayın,KAMPANYALARI takip edin !

Ahşap Dokulu Yüzeyler

Loft serisi yüzeylerinde deniz tutkalı kullanılarak üretilen melamin kaplı yonga levhalar kullanılır. Levha yüzeyine ağaç deseniyle uyumlu damar dokuları işlenmiştir. Tablasındaki ceviz tonları, oyuklu doğal ağaç dokusu ve mat yüzey kullanımı sayesinde ahşapla birebir aynı hissi yaratır; bulunduğu mekâna doğal malzemenin sıcaklığını katar.

metal kitaplık ahşap kitaplık siyah kitaplık
metal kitaplık ahşap kitaplık siyah kitaplık

Fırın Boya Metal İskelet

Loft TV Sehpaları ve kitaplık iskeletinde elektrostatik fırın boyama tekniği kullanılır. Bu yöntemle 1,5mm kalınlığındaki profil malzemenin yüzeyi manyetik alan ve yüksek sıcaklıklar kullanılarak toz boya ile kaplanır. Mıknatıs etkisiyle profil malzemeye yapışan boya partikülleri pürüzsüz ve dirençli yüzeyler oluşmasını sağlar. Metal kitaplığın iskelet ve ayakları bu sayede korozyon, paslanma, darbe gibi etkilere karşı maksimum dayanım gösterir.

Arınmış Bir Yaşam Biçimi

Loft serisinin tasarımında, 1950’ lerde şehir merkezlerine konumlanmış endüstriyel üretim alanlarının, şehir dışına taşınmasıyla başlayan LOFT akımdan esinlenilmiştir. Şehrin kıymetli muhitlerinde boşa çıkan bu geniş, bölmesiz ve havadar mekanlar zamanla yaşam alanlarına dönüşür. Duvar ve bölücülerin yokluğu kişisel mesafe ve özgürlük duygularını canlandırır ve büyük şehir insanını günlük karmaşadan, kaotik düzenden koparmaya yardımcı olur. Metal, ahşap, deri ve keten gibi az işlem görmüş doğal malzemelerden üretilen tamamlayıcılarla ferahlık ve sadeleşme ihtiyacına cevap niteliğinde bir akımdır. Sade, arınmış ve kaygısızca güzel olan yaşam alanları ortaya çıkar.

metal kitaplık ahşap kitaplık siyah kitaplık

Kampanya Ürünleri

Sosyal Medyada Biz

Farklı ürünler için Mill House ve SN Mobilya sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.