LOFT metal sehpalar

16-24 ocak 2021 kampanyası

Kampanya için son

00
gün
00
saat
00
dakika
00
saniye
Kampanyamız sona ermiştir.
İlginize teşekkürler.

sonra başlıyor!

metal c sehpa siyah c sehpa ahsap c sehpa kucuk sehpa ahsap sehpametal c sehpa siyah c sehpa ahsap c sehpa kucuk sehpa ahsap sehpa
Haftanın Kampanyası
Loft Metal Sehpalar
Kampanya Başlangıç Tarihi 16.01.2021
kampanya_mobilya_cini_loft_metal_zigon_sehpakampanya_mobilya_cini_loft_metal_zigon_sehpa
Tüm Kampanya
Ürünlerinde

%25'e varan İNDİRİMLER
Kampanya Bitiş Tarihi 24.01.2021
kampanya_mobilya_cini_loft_metal_orta_sehpakampanya_mobilya_cini_loft_metal_orta_sehpa
Kampanyaları
Takip Edin !
Ucuza Alın, Mutlu Kullanın !

Fabrikadan Mobilya Fırsatı!

Sınırlı sayıda, sınırlı süreler için KAMPANYALAR hazırlıyoruz. Tamamı özel tasarım. Tamamı kendi üretimimiz. Fabrikadan evinize, kargo ödemeden! İyi malzeme, kaliteli üretim, olması gereken hizmet, olması gereken fiyatla! Fırsatları kaçırmayın,KAMPANYALARI takip edin !

Ahşap Dokulu Yüzeyler

Loft metal sehpa tablalarında deniz tutkalı kullanılarak üretilen melamin kaplı yonga levhalar kullanılır. Levha yüzeyine ağaç deseniyle uyumlu damar dokuları işlenmiştir. Geçişli meşe tonları, oyuklu doğal ağaç dokusu ve mat yüzey kullanımı sayesinde Loft metal sehpalar  yüzeyleri masif ahşapla birebir aynı hissi yaratır; bulunduğu mekâna doğal malzemenin sıcaklığını katar.

Mat Siyah Metal İskelet

Loft Metal Sehpa koleksiyonu iskeletlerinde elektrostatik fırın boyama tekniği kullanılır. Bu yöntemle 1,5mm kalınlığındaki profil malzemenin yüzeyi manyetik alan ve yüksek sıcaklıklar kullanılarak toz boya ile kaplanır. Mıknatıs etkisiyle profil malzemeye yapışan boya partikülleri pürüzsüz ve dirençli yüzeyler oluşmasını sağlar. Metal kitaplığın iskelet ve ayakları bu sayede korozyon, paslanma, darbe gibi etkilere karşı maksimum dayanım gösterir.

Metal orta sehpa Siyah orta sehpa salon orta sehpası

Arınmış Bir Yaşam Biçimi

Loft metal sehpa koleksiyonunda, 1950’ lerde şehir merkezlerine konumlanmış endüstriyel üretim alanlarının, şehir dışına taşınmasıyla başlayan LOFT akımdan esinlenilmiştir. Şehrin kıymetli muhitlerinde boşa çıkan bu geniş, bölmesiz ve havadar mekanlar zamanla yaşam alanlarına dönüşür. Duvar ve bölücülerin yokluğu kişisel mesafe ve özgürlük duygularını canlandırır ve büyük şehir insanını günlük karmaşadan, kaotik düzenden koparmaya yardımcı olur. Metal, ahşap, deri ve keten gibi az işlem görmüş doğal malzemelerden üretilen tamamlayıcılarla ferahlık ve sadeleşme ihtiyacına cevap niteliğinde bir akımdır. Sade, arınmış ve kaygısızca güzel olan yaşam alanları ortaya çıkar.

Kampanya Ürünleri

Sosyal Medyada Biz

Farklı ürünler için Mill House ve SN Mobilya sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.