Fun Kıds Çocuk Mobilyaları

24-31EKİM 2020 kampanyası

Kampanyamız sona ermiştir.
İlginize teşekkürler..

mobilya_cini_cocuk_masa_sandalye_raf_kutu_kampanya_1mobilya_cini_cocuk_masa_sandalye_raf_kutu_kampanya_1
Haftanın Kampanyası
Fun Kids Çocuk Mobilyaları
Kampanya Başlangıç Tarihi 24.10.2020
mobilya_cini_ahsap_cocuk_masa_sandalyesi_ahsap_bebek_masasi_ahsap_bebek_sandalye_ahsap_cocuk_oyun_masasi_ahsap_cocuk_aktivite_masa_sandalye_ahsap_cocuk_calisma_masa_sandalyemobilya_cini_ahsap_cocuk_masa_sandalyesi_ahsap_bebek_masasi_ahsap_bebek_sandalye_ahsap_cocuk_oyun_masasi_ahsap_cocuk_aktivite_masa_sandalye_ahsap_cocuk_calisma_masa_sandalye
Tüm Kampanya Ürünlerinde
%20 'ye varan İNDİRİMLER
Kampanya Fiyatı için Son Gün 31.10.2020
mobilya_cini_ahsap_cocuk_masa_sandalyesi_ahsap_bebek_masasi_ahsap_bebek_sandalye_ahsap_cocuk_oyun_masasi_ahsap_cocuk_aktivite_masa_sandalye_ahsap_cocuk_calisma_masa_sandalyemobilya_cini_ahsap_cocuk_masa_sandalyesi_ahsap_bebek_masasi_ahsap_bebek_sandalye_ahsap_cocuk_oyun_masasi_ahsap_cocuk_aktivite_masa_sandalye_ahsap_cocuk_calisma_masa_sandalye
Kampanyaları
Takip Edin !
Ucuza Alın, Mutlu Kullanın !

Fabrikadan mobilya fırsatı

Sınırlı sayıda, sınırlı süreler için KAMPANYALAR hazırlıyoruz. Tamamı özel tasarım. Tamamı kendi üretimimiz. Fabrikadan evinize, kargo ödemeden! İyi malzeme, kaliteli üretim, olması gereken hizmet, olması gereken fiyatla! Fırsatları kaçırmayın,KAMPANYALARI takip edin !

Mobilya_cini_ahsap_kutu_oyuncak_kutusu__oyuncak saklama_kutusu_tahta_oyuncak_kutusu_duzenleyici_kutu

Masif İskelet & Doğal Yüzeyler

Fun Kids oyuncak saklama kutusu kayın kontrplak malzemeden üretilir. Ahşap kutunun yüzeyinde ağaç deseni görünür. Oyuncak saklama raflarının kenarlarındaki çizgili yapı kontrplak malzemedeki 1mm’lik ağaç yapraklarının kesit görüntüsüdür. Oyuncak düzenleyici kutunun üretiminde kullanılan bu malzeme ince kağıtlar olarak kesilip üst üste yapıştırılan kayın katmanlardan oluşur; kontrplak olarak adlandırılır. Tamamen doğal ahşap olduğundan çocuk sağlığı için zararsızdır. Küçük oyuncak kutuları ahşap raflarla tamalandığında oyuncak düzenleme dolabı olarak kullanılabilir özelliktedir. Ahşap kutular kargoda hasar görmemesi için demonte olarak gönderilir. Kuru kereste ve tutkallı montajı sayesinde oyuncak saklama kutusu olarak uzun yıllar açılma, kırılma, deformasyon yapmadan formunu korur.

Yuvarlak Bitişler

Fun Kids raf ve kutu sistemlerinda yuvarlak bitişler kullanılmıştır. Hiçbir yüzeyde 90⁰ köşeler bulunmamaktadır. Raf tablasının kenarlarında, ayak köşeleri ve oyuncak kutularının tutma delikleri de dahil tüm bitişler çaplı kesilmiştir. Ahşap oyuncak kutusu olarak çarpma riski bulunan tüm yüzeyler yuvarlatılmıştır. Gerek köşesiz tasarımı gerek doğal malzeme kullanımıyla ahşap kutu ya da oyuncak saklama kutusu olarak gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Mobilya_cini_ahsap_raf_oyuncak_dolabi_Oyuncak_saklama_dolabi_oyuncak_düzenleyici__buyuk_raf 6
mobilya_cini_cocuk_masa_sandalye_raf_kutu_kampanya_4

Eğlenceli Odalar

Fun Kids Koleksiyonu bir bütün olarak çözüm odaklı, eğlenceli, doğal ve kaliteli yaşam alanları oluşturmayı hedefler. Çocuk masa sandalyesi, oyuncak kutuları ve çok amaçlı oyuncak düzenleyici raf/dolap modelleriyle bir bütün olarak çocuklarınıza ait yaratıcı bir alan tasarlamanıza yardımcı olur. Küçük ve büyük kutular, kare ve dikdörtgen raf sistemlerinin içerisine tamamen girer özelliktedir. Raf ve kutu sistemlerinde dilediğiniz adette rafı üst üste koyarak ihtiyacınız kadar depolama alanı yaratabilirsiniz. Tamamen ahşap yapısı ve kuru kereste hammaddesi sayesinde yıllarca kullanılabilir ürünlerdir. Çocuğunuz büyüdükçe ahşap raf sistemlerini, çocuk masa sandalyelerini ve oyuncak kutuları farklı amaçlar için de kullanabilirsiniz. Tabure olur, sehpa olur, ayakkabılık olur, soğan patates kutusu olur. Artık orası kullandıkça şekillenen ihtiyaçlarınıza kalıyor.

Kampanya Ürünleri

Sosyal Medyada Biz

Farklı ürünler için Mill House ve SN Mobilya sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.