oslo katlanır mutfak masası

12-18 eylül 2020 kampanyası

Kampanyamız sona ermiştir.
İlginize teşekkürler..

mobilyacini_kampanya_oslo_katlanir_masa_eylulmobilyacini_kampanya_oslo_katlanir_masa_eylul
Haftanın Kampanyası
OSLO Mutfak Takımı
Kampanya Başlangıç Tarihi: 12 Eylül 2020
mobilyacini_kampanya_oslo_katlanir_masa_3_eylulmobilyacini_kampanya_oslo_katlanir_masa_3_eylul
Oslo Mutfak Takımı
1.199TL yerinde 899TL
Kampanya Bitiş Tarihi: 18 Eylül 2020
mobilyacini_kampanya_oslo_katlanir_masa_2_eylulmobilyacini_kampanya_oslo_katlanir_masa_2_eylul
Kampanyaları
Takip Edin!
Ucuza Alın, Mutlu Kullanın!

Fabrikadan mobilya fırsatları

Sınırlı sayıda, sınırlı süreler için KAMPANYALAR hazırlıyoruz. Tamamı özel tasarım. Tamamı kendi üretimimiz. Fabrikadan evinize, kargo ödemeden! İyi malzeme, kaliteli üretim, olması gereken hizmet, olması gereken fiyatla! Fırsatları kaçırmayın,KAMPANYALARI takip edin !

2 küçük çekmeli yer değiştirebilen ve açılıp kapanma özellikli tabureli katlanır mutfak masa takımı çift kanatlı açılabilen masa ahşap tabure

Akıllı Çekmeceler

Takımın katlanır mutfak masası, yüksek yoğunluklu çarpma ve ezilmeye dirençli MDF plakalar ve deniz tutkalı kullanılarak üretilen melamin kaplı yonga levhadan üretilir. Dikdörtgen bir kutu şeklindeki gövdesi yonga levhadan oluşturulur. İçerisinde 2 adet küçük çekmecesi vardır. Çift kanatlı açılabilen masanın üst tablası 3 parçadan oluşur. Kanatlar kayan küçük tekerlekli ek ayaklarla açıldığında 70*140 cm’lik bir masaya dönüşür. Katlanır mutfak masasının üst tabla ve çekmeceleri MDF’den üretilip, lake boya ile cilalanır. MDF üzeri cilalı malzeme ısıya, suya, neme ve güneş ışığına karşı çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu özelliği daha da güçlendirmek ve kullanımla hasar görmesini minimize etmek amaçlı son katında akrilik esaslı sararmaya ve çizilmeye dirençli natürel vernik uygulanır.

Ahşap Tabureler

Ahşap tabureler, kuru kereste ve dübelli zıvana birleşim tekniği kullanılarak üretildiğinden uzun yıllar sallanma, kırılma, açılma yapmadan formunu korur. Oturum fontlarının zemininde kullanılan ince ahşap taban ve 4 cm kalınlığında, 32 densite soft sünger sayesinde ahşap taburelerin oturum yüzeyleri çökmez, delinmez, yırtılmaz. Tabi canına okumadığımız sürece.

ahşap tabure
2 küçük çekmeli yer değiştirebilen ve açılıp kapanma özellikli tabureli katlanır mutfak masa takımı çift kanatlı açılabilen masa ahşap tabure

Kompakt Tasarım,
Tekerlek Ayaklar

Oslo tabureli katlanır mutfak masa takımı, altında yer alan 4 adet tekerlek sayesinde rahatlıkla oynatılabilir, çekilebilir, yer değiştirilebilir. Hatta servis masası olarak bile kullanılabilir. Ahşap tabureleri, çift kanatlı açılabilen masanın içerisine tamamıyla girebildiği için yer konusunda çok tasarrufludur. Salonda sehpa olarak kullanırken oturacak yer gerektiğini düşünün, tek hamleyle iki oturağınız oluverir. Taşıma yok, git gel yok.

Sosyal Medyada Biz