LOFT TV SEHPALARI & kitaplıklar

10-16 EKİM 2020 kampanyası

Kampanyamız sona ermiştir.
İlginize teşekkürler..

kucuk tv sehpası kucuk tv unitesi metal tv sehpası metal tv unitesisiyah tv sehpasıkucuk tv sehpası kucuk tv unitesi metal tv sehpası metal tv unitesisiyah tv sehpası
Haftanın Kampanyası
Loft TV ve Kitaplık Serileri
Kampanya Başlangıç Tarihi 10.10.2020
metal kitaplık ahşap kitaplık siyah kitaplıkmetal kitaplık ahşap kitaplık siyah kitaplık
Tüm Kampanya Ürünlerinde
%20 'ye varan İNDİRİMLER
Kampanya Fiyatı için Son Gün 16.10.2020
metal kitaplık ahşap kitaplık siyah kitaplıkmetal kitaplık ahşap kitaplık siyah kitaplık
Kampanyaları
Takip Edin !
Ucuza Alın, Mutlu Kullanın !

Fabrikadan mobilya fırsatı

Sınırlı sayıda, sınırlı süreler için KAMPANYALAR hazırlıyoruz. Tamamı özel tasarım. Tamamı kendi üretimimiz. Fabrikadan evinize, kargo ödemeden! İyi malzeme, kaliteli üretim, olması gereken hizmet, olması gereken fiyatla! Fırsatları kaçırmayın,KAMPANYALARI takip edin !

Ahşap Dokulu Yüzeyler

Loft serisi yüzeylerinde deniz tutkalı kullanılarak üretilen melamin kaplı yonga levhalar kullanılır. Levha yüzeyine ağaç deseniyle uyumlu damar dokuları işlenmiştir. Tablasındaki ceviz tonları, oyuklu doğal ağaç dokusu ve mat yüzey kullanımı sayesinde ahşapla birebir aynı hissi yaratır; bulunduğu mekâna doğal malzemenin sıcaklığını katar.

metal kitaplık ahşap kitaplık siyah kitaplık
metal kitaplık ahşap kitaplık siyah kitaplık

Fırın Boya Metal İskelet

Loft TV Sehpaları ve kitaplık iskeletinde elektrostatik fırın boyama tekniği kullanılır. Bu yöntemle 1,5mm kalınlığındaki profil malzemenin yüzeyi manyetik alan ve yüksek sıcaklıklar kullanılarak toz boya ile kaplanır. Mıknatıs etkisiyle profil malzemeye yapışan boya partikülleri pürüzsüz ve dirençli yüzeyler oluşmasını sağlar. Metal kitaplığın iskelet ve ayakları bu sayede korozyon, paslanma, darbe gibi etkilere karşı maksimum dayanım gösterir.

Arınmış Bir Yaşam Biçimi

Loft serisinin tasarımında, 1950’ lerde şehir merkezlerine konumlanmış endüstriyel üretim alanlarının, şehir dışına taşınmasıyla başlayan LOFT akımdan esinlenilmiştir. Şehrin kıymetli muhitlerinde boşa çıkan bu geniş, bölmesiz ve havadar mekanlar zamanla yaşam alanlarına dönüşür. Duvar ve bölücülerin yokluğu kişisel mesafe ve özgürlük duygularını canlandırır ve büyük şehir insanını günlük karmaşadan, kaotik düzenden koparmaya yardımcı olur. Metal, ahşap, deri ve keten gibi az işlem görmüş doğal malzemelerden üretilen tamamlayıcılarla ferahlık ve sadeleşme ihtiyacına cevap niteliğinde bir akımdır. Sade, arınmış ve kaygısızca güzel olan yaşam alanları ortaya çıkar.

metal kitaplık ahşap kitaplık siyah kitaplık

Kampanya Ürünleri

Sosyal Medyada Biz

Farklı ürünler için Mill House ve SN Mobilya sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.