YEMEK ve mutfak SANDALYELERi

11-24 TEMMUZ 2020 kampanyası

Kampanyamız sona ermiştir.
İlginize teşekkürler..

mobilya_cini_kampanya_sandalyeler_buyukmobilya_cini_kampanya_sandalyeler_buyuk
Haftanın Kampanyası
SANDALYELER'de!
Kampanya Başlangıç Tarihi
11.07.2020
mobilya_cini_fabrikadan_mobilya_mobilya_kampanyasi_mobilya_indirimi_indirimli_mobilyamobilya_cini_fabrikadan_mobilya_mobilya_kampanyasi_mobilya_indirimi_indirimli_mobilya
%25'e varan
İNDİRİMLERLE
Kampanya Bitiş Tarihi 24.07.2020
mobilya_cini_fabrikadan_mobilya_mobilya_kampanyasi_mobilya_indirimi_indirimli_mobilya_silindir_pufmobilya_cini_fabrikadan_mobilya_mobilya_kampanyasi_mobilya_indirimi_indirimli_mobilya_silindir_puf
Kampanyaları
Takip Edin !
Ucuza Alın, Mutlu Kullanın !

Fabrikadan Mobilya Fırsatı!

    Sınırlı sayıda, sınırlı süreler için KAMPANYALAR hazırlıyoruz. Tamamı özel tasarım. Tamamı kendi üretimimiz. Fabrikadan evinize, kargo ödemeden! İyi malzeme, kaliteli üretim, olması gereken hizmet, olması gereken fiyatla! Fırsatları kaçırmayın,KAMPANYALARI takip edin !

    Ergonomik yapıda, özel tasarımlı ve ahşap yemek masası sandalyesi mutfak sandalyesi modelleri. Her gün kullanıma uygun şekilde en iyi malzeme ve özel üretim teknikleriyle üretilen uzun ömürlü tasarımlar. Küçük ya da büyük ölçülerde, kumaş ve renk alternatifiyle kendi tarzınıza uygun olarak tasarlayın. Kargo ödemeden evinize teslim edelim. 2 yıl garanti bizden. Sallanma, çökme, kırılma derdi olmadan, uzun uzun oturması sizden.

mobilya_cini_fabrikadan_mobilya_mobilya_kampanyasi_mobilya_indirimi_indirimli_mobilya

Konforlu Oturum

Sandalyelerin iskeletleri masif kayın ve kontrplak malzemeden üretilir. Plaka halindeki kontrplak malzemeye ergonomik formu kazandırmak için endüstriyel presler kullanılır. Tek parçadan oluşan iskeleti sayesinde ahşap sandalyenin sırt birleşim bölgesinde ayrılma, düşme, çatlama gibi sıkıntılarla karşılaşılmaz. Lamineli sünger kullanımı sayesinde mutfak masası sandalyesi olarak, uzun süreler rahatlıkla oturmanıza imkan verir. Bu, ahşap sandalyenin oturum ve yaslanım yüzeylerinin tamamında kullanılan 5cm kalınlığında 30 densiteli orta yumuşaklıkta HR süngerler sayesinde mümkün olur. Farklı doku ve renklerde birçok kumaş alternatiflerimiz bulunur. Kumaşlarımızın alerjik özelliği yoktur. Silmeye dayanıklı; kırışmaya karşı dirençlidir.

Ahşap Ayaklar

Ahşap sandalyenin ayaklarında bilgisayar kontrollü kurutma fırınlarında ağacın nemi 8 dereceye düşene kadar bekletilmiş masif kayın keresteler kullanılır. Bu değer mobilya için ideal değerdir; hücre içi nem tamamen alındığından ahşapta zaman içerisinde oluşacak deformasyonların önüne geçilir. Zıvana birleşim tekniği sayesinde, mutfak masa sandalyesi olarak kullanıldığında hiçbir şekilde açma yapmaz, salıncak gibi sallanmaz, uzun yıllar ilk günkü sağlamlık ve konforu sunmaya devam eder. Tabi canına okumadığımız sürece.
siyah mutfak masası sandalyesi
mutfak masası sandalyesi

Renkler & Dokular

Sandalyenin ahşap yüzeyleri renk tercihinize göre değiştirilebilir. Varolan alternatiflerimiz arasında kademeli cila tekniğiyle uygulanan düz renkler ve ağacın dokusunu ön plana çıkaran şeffaf natürel vernikler bulunur. Tüm tercihler için, son katta kullanılan akrilik esaslı sararmaz ve çizilmeye dirençli malzeme sayesinde mobilyanın rengi yıllarca korunur. Ahşap sandalyenin ayakları çarpma, boya çatlaması ve çeşitli hasarlara karşı olabilecek en üst düzey koruma altına alınmıştır. Kullanacağınız alana veya kombinleyeceğiniz diğer mobilyalarınıza uygun olarak renk alternatifi ve kumaşları seçeneklerinden tercih yapabilirsiniz.

Kampanya Ürünleri

Eski Kampanyalar

mobilya_cini_kampanya_loft_kucuk_tv_sehpasi
Loft Tv Sehpası - Kitaplık
25-31/05/2020 Kampanyası
mobilya_cini_kampanya_atlantis_mutfak_takimi
Atlantis Mutfak Takımı
01-08/05/2020 Kampanyası
indirimli mobilya kampanyalari fabrikadan mobilya kucuk mutfak masa sandalye takimi
Lotus Mutfak Takımı
25-30/04/2020 Kampanyası
mobilya_cini_kampanya_c_sehpa
Loft Metal C Sehpa
20-24/04/2020 Kampanyası
mobilya_cini_kampanya_efes_kayin_puf
Efes Kayın Puf
13-19/04/2020 Kampanyası
mobilya_cini_kampanya_lotus_wood_ahsap_yan_sehpa
WoodYan Sehpa
22-31/03/2020 Kampanyası

Sosyal Medyada Biz

Farklı ürünler için Mill House ve SN Mobilya sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.