Anasayfa blog Mobilya Hakkında Her Şey Dekorasyon Zihni doğayla besleyen bir akım: BOHEMIAN Design

Blog

Zihni doğayla besleyen bir akım: BOHEMIAN Design

farklı iç mekan önerileri

BOHEMIAN DESING

SICAK ve SAMİMİ EVLER

EVİ SICAK GÖSTEREN DETAYLAR NELERDİR?

Her yerde aynı tarzları görmekten sıkılanlara gelsin. Her ortama yakışacak enerjilerin bir bütünü Bohemian Design. Genç, özgür ve tasasız yaşam alanları. Zihni doğayla besleyen ve olduğu gibi taptaze hissettiren bir akım. Sıcacık, yaşanmışlık, neşe ve renklerle dolu bir iç mekan tasarımı. 

Bohomian İç Mekan Dekorasyonuyla çok ekonomik ve efektif olarak sıcak evler yaratabiliriz.

İhtiyacımız olan şey oyuncu desenler, natürel dokular ve samimi detaylar. Amacımız ortamı yaşanmışlıklarla dolu ama asla eskimiş görünmeyen, sanki bir dolu anlatacağı olan bir karakterle donatmak. Yepyeni eşyalar bile alsanız, sıcacık, hikayesi bol ve işte burası benim #EVİM diyeceğimiz bir yaşam alanını kastediyoruz.

Olmazsa olmazlarımız;

Bunları göz önünde bulundurarak tek başına sevdiğiniz bir çok parçayı bir araya getirerek başlayabiliriz. Çünkü bu sıcak evler yaratma sanatında kuralları biz koyacağız. Ve dekorasyonunuzda ilerledikçe fark edeceksiniz ki eksikliğini hissettiğiniz bir obje, bir anda herhangi bir yerde karşınıza çıkınca “İşte bunu arıyormuşum!” dedirtecek.  

Çok basit olan 3-4 temel kuralımız var. Bu renkler, dokular ve tarzlar karmaşasını mükemmel bir bütüne çevirmek için bunları uygulamamız şart;

Yapı taşlarını her zaman akılda tutarak, hayal gücünüzün derinliklerinde gezintiye çıkın. Sıcak evler, samimi yaşam alanları yaratmak zor değil, başlamak zor bazen. Küçücük bir objeyle bile başlayabilirsiniz. 

İlgili Diğer Makaleler